Jeep / Motor-Car Bratislava, spol.s r.o.

zoznam kontaktov

Jeep
Tuhovská 11
831 07 Bratislava

Recepcia:
Tel.: +421 2 4929 4543
E-mail: j.mercakova@motor-car.sk

Predaj automobilov:
Tel.: +421 2 4929 4403
E-mail: predaj.cjd.tuhovska@motor-car.sk

Servis automobilov:
Tel.: +421 2 4929 4402
E-mail: servisjeep.ba@motor-car.sk

Sklad náhradných dielov:
Tel.: +421 2 4929 4401
E-mail: d.barlik@motor-car.sk

Otváracie hodiny - predaj / servis
Pondelok - piatok: 07:30 - 19:00
Sobota: 09:00 - 13:00 (len predaj automobilov)


Jana Merčáková

Jana Merčáková

Recepcia

Telefónne číslo: +421 2 4929 4543
E-mail: j.mercakova@motor-car.sk

> Napíšte mi

Sarlota Granecova

Šarlota Granecová

Asistentka predaja vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4531
Mobil: +421 918 500 131
E-mail: s.granecova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Vladimir Antalik

Vladimír Antalík

Predajca vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4482
Mobil: +421 918 500 233
E-mail: v.antalik@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Zuzana Cisárová

Zuzana Cisárová

Predajca vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 49294 532
Mobil: +421 905 634 906
E-mail: z.cisarova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 


Jana Merčáková

Jana Merčáková

Recepcia

Telefónne číslo: +421 2 4929 4543
E-mail: j.mercakova@motor-car.sk

> Napíšte mi

Juraj Holcbar

Juraj Holcbár

Vedúci servisu

Telefónne číslo: +421 2 4929 4487
E-mail: j.holcbar@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Roman Sojak

Roman Soják

Servisný poradca

Telefónne číslo: +421 2 4929 4546
Mobil: +421 918 424 217
E-mail: r.sojak@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Jan Hanis

Ján Hanis

Servisný poradca

Mobil: +421 907 980 212
E-mail: j.hanis@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Jan Ondrejkovic

Ján Ondrejkovič

Poistné udalosti

Mobil: +421 918 500 249
E-mail: j.ondrejkovic@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Gabriel Lazor

Gabriel Lazor

Garanňý technik

Telefónne číslo: +421 2 4929 4547
Mobil: +421 905 703 580
E-mail: g.lazor@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Daniel Barlík

Daniel Barlík

Vedúci skladu náhradných dielov

Telefónne číslo: +421 2 49294 485
Mobil: +421 918 424 202
E-mail: d.barlik@moto-car.sk

> Napíšte mi

Martin Guldan

Martin Guldan

Predajca náhradných dielov

Telefónne číslo: +421 2 49294 534
E-mail: m.guldan@motor-car.sk

> Napíšte mi

 







Odoslaním formuláru dávam súhlas na zasielanie pozvánok na predvádzacie jazdy, autosalóny a iné podobné podujatia. Zároveň mám záujem o získavanie informácií o novinkách zo sveta motorizmu a špeciálnych ponukách alebo zvýhodneniach, predstavenie nových modelov, zasielanie newsletterov a o marketingové aktivity pre klientov týkajúce sa predaja, popredajných a iných poskytovaných služieb. 1) 2)