JEEP GRAND CHEROKEE

MAJESTÁTNY VZHĽAD

Objednajte sa na predvádzaciu jazdu.Ovládnite okolie

Sebavedomý a elegantný dizajn karosérie vyžaruje silu z každého uhla. Každý model radu Jeep® Grand Cherokee od verzie Laredo po Summit dostal prémiové štylistické prvky zahŕňajúce novú modernú masku chladiča a doplnky na prednej časti, LED svetlá denného svietenia, projektorové hmlové svetlá a plniace hrdlo nádrže bez viečka.


Dynamický z ľubovoľného uhlaNechajte sa očariť

Zadná časť modelu Jeep® Grand Cherokee ponúka nové a väčšie koncové LED svetlá, väčší zadný spojler pre lepšiu aerodynamiku a prepracovaný tvar dverí batožinového priestoru, umožnujúceho vodičovi lepší výhľad smerom dozadu. Nižšiu zadnú časť dopĺňajú nové dvojité koncovky výfuku, ktoré sú štandardom u všetkých modelov Limited, Overland a Summit.


Prestížny. Kamkoľvek prídete.
Nová úroveň kultivovanosti.

Vycibrený model Summit je vybavený skvostným a príjemnejším interiérom s vyhrievanými sedadlami čalúnenými prvotriednou kožou Natura Plus, stropom čalúneným semišom a doplnkami z exotického dreva s medeným alebo chrómovaným lemovaním. Dokonalosť sa premieta aj na prístrojovom paneli, dverách, stredovej konzole a hlavici radiacej páky, ktoré sú čalúnené kožou.


Schopnejší a účinnejší.
Presná a účinná osemstupňová prevodovka.

Nová osemstupňová automatická prevodovka prispieva k zníženiu spotreby paliva a zároveň poskytuje rýchlejšiu akceleráciu a oveľa precíznejšie a hladšie radenie. Plne elektronická osemstupňová prevodovka ponúka plávajúcu charakteristiku radenia, možnosť manuálnej voľby prevodových stupňov a funkciu Electronic Range Select s radením páčkami na volante. 40 individuálnych schém radenia sú prispôsobené rôznym jazdným podmienkam, s cieľom optimalizovať kvalitu radenia a okamih preradenia pre lepšiu spotrebu paliva. Inteligentný softvér prevodovky berie do úvahy rad najrôznejších parametrov vrátane krútiaceho momentu motora, funkcie kick-down, pozdĺžne a priečne zrýchlenie, na základe ktorých volí najvhodnejšiu schému radenia. Na stratégii radenia sa podieľajú aj ďalšie parametre vrátane rýchlosti vozidla, činnosti elektronickej kontroly stability a teploty. Výsledkom je samočinné radenie, ktoré je dokonale zladené s požiadavkami na výkon a potreby vodiča a súčasne berie ohľad aj na spotrebu paliva.

Bezpečnosť a ochrana.Systém sledovania mŕtveho uhla

Systém sledovania mŕtveho uhlu BSM využíva dva radarové senzory, ktoré sledujú oblasť mŕtveho uhlu. Systém upozorní vodiča na vozidlá vyskytujúce sa v oblasti mŕtveho uhlu prostredníctvom svetelnej signalizácie na vonkajšom spätnom zrkadle a tiež prostredníctvom zvukovej výstrahy.Forward Collision Warning

Systém varovania pred čelným nárazom Forward Collision Warning s funkciou zmiernenia následkov nehody využíva radarový senzor na prednej časti k rozpoznaniu rýchlo sa približujúcej prekážky pred vozidlom. Reaguje okamžitým upozornením vodiča, a poskytuje mu tak čas k potrebným krokom, aby zabránil kolízii.Maximálna ochrana

Jeep® Grand Cherokee ponúka všetky najmodernejšie bezpečnostné prvky vrátane plnej palety airbagov; viacstupňové čelné airbagy, bočné airbagy v predných sedadlách, okenné airbagy pre všetky rady sedadiel a kolenný airbag vodiča.Parkovacia kamera ParkView®

Nová parkovacia kamera Parkview® s parkovacím asistentom ParkSense® poskytuje obraz bezprostredne za vozidlom vrátane dynamických navádzacích liniek pre asistované parkovanie. Aktivuje sa pri zaradení spiatočky.
GRAND CHEROKEE PLATINUM EDITION.


KRÁSA ŽIARI SVOJÍM VLASTNÝM SVETLOM.

Mimoriadny šarm a charakter: pripravte sa na to, že budete stredobodom pozornosti. Staňte sa neprehliadnuteľnými na cestách s modelom Grand Cherokee Platinum Edition a nechajte sa viesť jeho jedinečnými estetickými platinovými detailmi a exkluzívnymi rysmi. Vaša luxusná jazda sa môže začať.


Objednajte sa na predvádzaciu jazdu.