Jeep / MOTOR - CAR Košice s.r.o.

zoznam kontaktov

Jeep
Dopravná 5
040 01 Košice


Predaj: +421 55 79 82 104
Servis:
+421 55 79 82 101
Fax: +421 55 63 36 230
E-mail: kosice@motor-car.sk
Web: www.motorcarke.sk

Otváracie hodiny

Predaj
Pondelok-piatok: 8:00-18:00
Sobota: 8:00-13:00
Nedeľa: zatvorene

Servis
Pondelok-piatok: 7:30-18:00
Sobota: 8:00-13:00
Nedeľa: zatvorene

Predaj jazdených vozidiel
Pondelok-piatok: 8:30-17:00
Sobota: po dohode
Nedeľa: po dohode


Oliver Kobetic

Oliver Kobetič

Vedúci predaja vozidiel

Telefónne číslo: +421 557 982 101
Mobil: +421 903 464 580
E-mail: o.kobetic@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Jozef Juhar

Jozef Juhár

Predajca vozidiel

Telefónne číslo: +421 557 982 101
Mobil: +421 915 754 002
E-mail: j.juhar@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

David Kucirka

Dávid Kucirka

Predajca jazdených vozidiel

Telefónne číslo: +421 557 982 101
Mobil: +421 918 424 301
E-mail: d.kucirka@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Maros Brna

Maroš Brna

Predajca jazdených vozidiel

Telefónne číslo: +421 557 982 101
Mobil: +421 918 500 191
E-mail: m.brna@motor-car.sk

> Napíšte mi

 


Miroslav Koncik

Miroslav Koncik

Vedúci popredajných služieb

Telefónne číslo: +421 557 982 101
Mobil: +421 918 500 230
E-mail: m.koncik@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Vladimir Netreba

Vladimír Netreba

Servisný poradca

Telefónne číslo: +421 557 982 101
Mobil: +421 918 424 326
E-mail: v.netreba@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Jan Olexa

Ján Olexa

Vedúci predaja náhradných dielov

Telefónne číslo: +421 557 982 101
Mobil: +421 918 424 298
E-mail: j.olexa@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Stefan Jaszai

Štefan Jászai

Predaj náhradných dielov

Telefónne číslo: +421 557 982 101
Mobil: +421 918 424 297
E-mail: s.jaszai@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Juraj Guman

Juraj Gumán

Poistné udalosti

Telefónne číslo: +421 557 982 101
Mobil: +421 918 424 224
E-mail: j.guman@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Gabriela Zarikova

Gabriela Záriková

Asistentka popredajných služieb a recepcia

Telefónne číslo: +421 557 982 101
Mobil: +421 918 424 239
E-mail: g.zarikova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 







Súhlasím so spracovaním osobných údajov na marketingové účely


Súhlasím so zasielaním reklamy